Wpłatę na Radę Rodziców można dokonać na poniższy numer konta:

kropeczki

Rada Rodziców Przedszkola nr 59 w Warszawie
zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz przedszkola.

Uzyskane środki przeznaczymy na sfinansowanie mini boiska
do gry w piłkę nożną w ogrodzie przedszkolnym.

KRS P59 small

kropeczki

W oparciu o Ustawę o systemie Oświaty z dn. 01.09.1991r. i Regulamin Rady Rodziców w naszym przedszkolu działa Rada Rodziców. Przedstawiciele  wszystkich Rodziców zostali wyłonieni podczas wyborów przeprowadzonych na pierwszym zebraniu w roku szkolnym 2014/2015.

Drodzy Rodzice,

W dniu 3 grudnia b.r. w naszym przedszkolu miało miejsce spotkanie
z Mikołajem.
Jak co roku, tak i tym razem były wykonywane zdjęcia. Idziemy
z duchem czasu, tak
więc zdjęcia zostały udostępnione w formie elektronicznej. Rozwiązanie takie pozwoliło nam na pokrycie wszystkich kosztów związanych z ich wykonaniem z funduszy Rady Rodziców. Zyskujemy dzięki temu również to, że zdjęcia możemy sami w dowolnym formacie wywołać lub przesłać drogą elektroniczną do rodziny i znajomych. Poprzednia, klasyczna (papierowa) forma raczej te opcje wykluczała.

Rodziców którzy będą mieli trudności z pobraniem zdjęć prosimy
o kontakt
mailowy z Radą Rodziców.

Postaramy się wówczas udostępnić zdjęcia w innej formie.